korkuluk
Hiç hayatın anlamını düşündünüz mü? Bence oturun ve 5 dk düşünün. Ne kadar boş şeyler için yaşadığınızı görün. Ev,araba ve para için yaşayanlarınız sadece seksi düşünenlerinin var aranızda. Peki bu dünyada hayatın anlamı bu mu? Bunların anlamsız olduğu hiç mi aklınıza gelmedi? Yoksa gerçeklerden kaçmak mı istiyorsunuz? Fakat gerçekler kaçınılmaz ölüp kemikleriniz bir tabuda girincede böyle düşüneceksiniz? Hayatın anlamını aramakta yersizdir çünkü yok. Buraya neden geldik ki sıkıntı ve acı çekmek için bazende gülmek eğlenmek ama çoğunlukla ağlıyor acı çekiyor. Her saniye ölümümüz yaklaşırken biz mal ve para dertine giriyoruz.
http://4.bp.blogspot.com/_l-mfNeYn-Jk/Rzbo9cvGIiI/AAAAAAAAAFM/gIsH4rpR7Qc/S700/dali-halsman-cats.jpg
Birlik olmalıyız. Beraber birşeyler başarmalıyız. Özgürlük,adelet,eşitlik için çabalamalıyız. Kalkıp kafa kaldırmalı cumhuriyette sahip çıkmalı Atamızın adını altın kapsül içinde uzaya kazımalıyız.Hayat bana boş bir kavanoz gibi geliyor. Bende kavanozdaki adamım...
1 Response
  1. karahilal Says:

    hayat bu işte,kanatlanıp gitmek dururken,dört duvar içine hapsolursun,yaşamak için bir neden ararken ölmek için bulursun.


Yorum Gönder